top of page

MEIST

Pikaajaline kogemus ja pühendumus.

Meie jaoks on väga oluline pakkuda kõrgeima kvaliteediga teenust, arvestades kliendi soove ja vajadusi. Oleme täielikult spetsialiseerunud boilerite hooldusele ja omame pikaajalist kogemust.

Toimetame Tallinnas ja Harjumaal.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Miks tuleb boilerit puhastada?

Hooldamata boiler kulutab olulisemalt rohkem energiat. Reeglina järgneb hooldamata ja katlakivisele boilerile kulukas remont või boileri vahetus. Sagedase hooldusvajaduse tingib Eesti väga lubjane vesi.

Kui tihti tuleb boilerit puhastada?

Boilerit tasub hooldada kord aasta või kahe tagant. Õige hooldusaja kohta tuleks ise arvestust pidada, sest mingit kindlat indikaatorit selleks pole.


150l Atlantic, horisontaalne töötab puutumatult aastast 15a, 3f 1800W nn. keraamilise kk. Korpus ok, kuid vesi väga tuline ja suurema survega lastes pruunikas. Kas vahetate ka anoodi ja regulaatori vajadusel? Kas on üldse mõtet nii vana boilerit puhastada?

Kindlasti on mõtet puhastada kui boiler ise ei tilgu. Pruunikas vesi on tingitud sellest, et aastate jooksul on settinud boileri põhja vees leiduvad peenemad osised ja on tekkinud muda taoline ollus, mis vee tarbimisega boileri põhjast üles kerkib. Vajadusel vahetan ka anoodi ja regulaatori. Siiski arvan, et regulaatori vahetamine ei ole vajalik. Sellel mudelil peaks saama seda reguleerida või on katlakivi ummistanud regulaatori toru ümbruse.

bottom of page